Muzikantams.com
Norite pareklamuoti savo prekes, paslaugas, renginius ar pan.?
 

Muzikantams.com yra diskusijų svetainė lietuvių kalba skirta muzikantams (kompozitoriams, atlikėjams, instrumentalistams, vokalistams, DJ, renginių organizatoriams, muzikos produkcijos/instrumentų parduotuvių ar įrašų studijų darbuotojams, garso inžinieriams ir t.t., ir pan. sričių specialistams ar tiesiog pradedantiesiems, susijusiems su muzika, jos kūrimu, atlikimu, įrašymu, pardavimu bei atgaminimu) diskutuoti jiems aktualiomis temomis. Svetainę aplanko apie 15 tūkstančiių unikalių lankytojų (unikalių IP adresų) per mėnesi. Lankytojai vidutiniškai peržiūri apie 90 tūkstančių puslapių per mėnesį! Svetainės lankytojų ir pastovus diskusijų dalyvių skaičius pastoviai auga.

Kviečiame jus tapti reklamos pirkėjais ir siūlome šias reklamos galimybes:

  1. Reklaminio skydelio (banner) arba kelių skirtingų skydelių pakaitomis rodymą titulinio puslapio bei visų kitų diskusijų svetainės temų puslapių viršuje ir apačioje,
  2. Vienos jūsų prekių/paslaugų/renginių reklaminės temos talpinimas per mėnesį atitinkamuose svetainės skirsniuose + galimybė jūsų atstovui (su jūsų (protingo "dydžio") reklaminiu pranešimu “parašo” (signature) vietoje) konsultuoti svetainės vartotojus su jūsų parduodama produkcija/paslaugomis susijusiais klausimais toje temoje.

Antroji mūsų siūloma paslauga galima tik perkant pirmąja, ji negali būti pasirinkta be pirmosios.
Reklaminiai skydeliai bus rodomi du kart tiek kartų, kiek bus skaitoma puslapių t.y., sakykim, apie 180 000 kartų kiekvieną mėnesį ar pan. (nes rodome juos ir puslapių viršuje, ir apačioje vienu metu), vartotojų ir puslapių peržiūros skaičius pastoviai auga. Kadangi vienas vartotojas vidutiniskai pamato 12 reklaminių skydelių per mėn., tai praktiškai visi vartotojai minimum po 1 kartą pamatys jūsų reklamą, nes sistemoje gali būti ir daugiau reklamos pirkėjų skydelių.

Visiems, perkantiems mūsų reklamos paslaugas šią žiemą ypatinga kaina:
50 lt/mėn


Visiems susidomėjusiems pateiksime naujausią lankomumo statistiką.
Visos kainos - sutartinės. Mes nesame PVM mokėtojai!

Ačiū už jūsų laiką, tikimės, kad mūsų pasiūlymas jus sudomins.

 

UAB "MakroSprendimai"
Įmonės kodas: 126324380
Adresas: Tarandės g. 34, LT 14013 Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 275 41 16
Faksas: (8-5) 203 20 60
Mobilusis Telefonas: +370 698 12636
El-paštas:
http://www.makrosprendimai.com