Taisyklių Turinys
  1. Forumo temos
  2. Draudžiama:
  3. Skelbimai
  4. Muzikantų ir grupių paieška
  5. Blogai, straipsniai, nuorodos
  6. Vartotojo parašo sritis
  7. Reklama
  8. Pabaigai

Muzikantams.com Taisyklės

Forumo temos

Visos Muzikantams.com temos, straipsniai ir skelbimai rašomi lietuvių kalba, tačiau, autoriams pageidaujant, jie gali prie lietuviško teksto pridėti ir tokio pat turinio tekstą kita kalba.
Prieš sukuriant naują temą pasinaudokite svetainės paieška ir įsitikinkite, kad tokia pati tema dar nėra sukurta kitų vartotojų ir niekas neieško/nesiūlo tokios prekės kurią ruošiatės pirkti/parduoti.
Temų "UP‘inimas", "Bump‘inimas", "Pakėlimas į viršų" (kai norima pakelti pvz. senstelėjusį skelbimą į skyriaus viršų, kad jį pamatytu kuo daugiau žmonių) yra leidžiamas, tačiau tai galima daryti tik 1 kartą per savaitę.


Draudžiama:

a) platinti nelegalią piratinę programinę įrangą bei autorių ir kt. teises pažeidžiančią grafinę, video ir audio medžiagą bei nuorodas į ją;
b) grubiai keiktis, tyčiotis iš vartotojų, kurstyti nesantaiką;
c) dubliuoti temas ir skelbimus;
d) skelbti reklamą ar skelbimus ne skelbimų skyriuose;
e) vartoti visas didžiąsias raides temos antraštėje;
f) siulyti savo prekes/paslaugas kitų vartotojų skelbimuose jei to neprašoma.;
g) parašo vietoje skelbti reklamą.
h) talpinti skelbimus bloguose.

Vartotojai, nesilaikantys Muzikantams.com taisyklių gali būti baudžiami baudomis:

Daugiau


Skelbimai

Rašant skelbimus ypač svarbu yra pateikti savo kontaktinę informaciją (nes neregistruoti vartotojai asmeninių žinučių rašyti negali) bei miestą. Perkant/parduodant reikėtų nurodyti prekės pavadinimą, gamintojo pavadinimą, modelio pavadinimą/markę, pagaminimo metus, kilmės šalį (jei autoriui šie dalykai žinomi) bei kainą. Skelbimo autorius PRIVALO išvardinti visus savo parduodamos prekės defektus. Jei jau pardavėte ar nusipirkote tai, ką skelbėte skelbime - būtinai jame parašykite PARDUOTA ar NUPIRKTA.

Daugiau


Muzikantų ir grupių paieška

Jei ieškote muzikantų, parašykite savo grupės miestą, narių amžių bei skaičių, grojamus muzikos stilius, ar turite repeticijų patalpas.
Jei ieškote grupės/projekto, parašykite: miestą, jūsų amžių, muzikavimo "stažą" bei patirtį, išvardinkite muzikos stilius, kurie jus domintų.

Daugiau


Blogai, straipsniai, nuorodos

Blogai skirti jums išakyti savo mintis, pamąstymus, jausmus - tai tinklo dienoraščiai, jei norite paklausti klausimo, pranešti apie renginį, gauti patarimų - visa tai skelbkite ne bloge, o atitinkamuose forumo skyriuose!
Straipsnius rašyti turėtų daugiau ar mažiau straipsnio temą gerai išmanantys autoriai, nes tai turėtų būti informatyvaus, mokomojo, analizuojamojo ir pan. pobūdžio rašiniai, kurie atneš naudos visiems vartotojams. Straipsnius derėtų rašyti taisyklingai lietuviškai. Visi straipsniai bus moderuojami.
NAUDINGŲ NUORODŲ skyrius skirtas tam, kad skelbtumėte tai, kas naudinga kitiems vartotojams - tai galėtų būti įvairūs interneto nemokami resursai, kurie teiktu naudą visiems.

Daugiau


Vartotojo parašo sritis

Parašo srityje galima skelbti nuorodas į savo asmenines muzikines interneto svetaines, savo muzikos grupės, orkestro, trupės ir pan. svetaines, savo myspace, frype ir pan. puslapius... Paraše galima "reklamuoti" su muzika, jos kūryba, įrašymu ir pan. temomis susijusias ne pelno siekiančias interneto svetaines.


Reklama

Nemokamai skelbti reklamą mūsų svetainėje gali fiziniai asmenys, kurie perka/parduoda savo pačių naudojimui skirtas prekes, siūlo savo paslaugas, ar jų ieško. Juridiniai asmenys arba fiziniai asmenys, kurie iš to daro verslą maloniai kviečiami užsisakyti mokamą reklamą Muzikantams.com - Reklama. Reklama leidžiama tik SKELBIMAI > REKLAMA skyriuje.

Daugiau


Pabaigai

Svetainės administracija pasilieka teisę keisti šias taisykles, ištrinti netinkamai paskelbtus skelbimus, pranešimus bei temas, o kai kuriais atvejais ir apriboti nusižengusių vartotojų prieigos ar rašymo teises.
Šios taisyklės yra tobulinimo fazėje, jei turite klausimų ar pasiūlymų dėl šių taisyklių, galite tai aptarti čia.
Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 21:02.


Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!
Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Inactive Reminders By Icora Web Design
Powered by vB Rules Copyright © 2006, VisionScripts