Tema: Paul is Dead
Žiūrėti Vieną Pranešimą
Sena 2013-01-02, 13:41  #1
Skroblas
Guest
Skroblas Avataras
Forume: -
Pagrindinis Paul is Dead

Sveiki,
kadangi esu milžiniškas The Beatles fanas, tai man yra įdomu įvairūs faktai apie šią grupę. Skaičiau ir straipsnių ir žiūrėjau klipų apie Bitlus. Pavyzdžiui, kad Bitlai yra satanistai (tiki velniu, pardavę siela velniui) arba, jog vienas iš pagrindinių grupės dainų kūrėjų, bosistas ir lyderis (kartus su John Lennon) yra miręs. Na, pirmą kartą kai išgirdau šį faktą, tai pagalvojau, jog tai yra tiesiog reklama, kuri galėjo dar labiau išpopuliarinti šią legendinę grupę. Paskaičiau straipsnį, peržiūrėjau kelis klipus ir žinokit...patikėjau. Dabar vėl įsijungęs Bitlų dainą "Obladi Oblada" man iš galvos išėjo ši mintis, bet vėl pasižiūri ir vėl patiki. Viskas būtų normalu, bet tie patys Bitlai bandė įrodyti, kad Paul is Dead. Tai paslėpdavo ant albumų viršelių, dainų. Pavyzdžiui atsukus kelias Bitlų dainas atvirkščiai galima išgirsti kaip minia skanduoja: Paul is Dead, Paul is Dead. Arba: Ha Ha Ha, Paul is Dead. Arba: Hear Les Paul (tai gali nuskambėti kaip: Išgirskite Les Paul (gitarą), bet man atrodo, kad Les ar Los meksikietiškai yra kaip The, tai galima suprasti kaip: Išgirskite The Paul). Taip pat skirtumai tarp akių arba ausų. [Kad būtų lengviau, kuris yra kuris - vartosiu pasaulio sugalvotą vardą, netikrajam Paul - Faul] Pavyzdžiui pas Paul akys buvo rudos, o pas Faul akys žalios. Kaip ? Arba ausys pas Paul buvo suaugusios prie galvos (pagalvėlė (ar yra kitoks pavadinimas) nekabo ore, o yra suaugusios prie galvos), o pas Faul pagalvėlės kabo ore. Taip pat ir nosis (šį faktą aš pats buvau pastebėjęs dar ankščiau ir man buvo įdomu, bet pagalvojau, kad tik taip atrodo man). Bet tai man ir yra pats svariausias įrodymas... Tiesą sakant, aš pradedu tikėt, kad Paul yra miręs. Puikiai galima pastebėti, kad pas Paul McCartney nosis yra kumpa (normali nosis), o pas Faul nosis kaip pas Voldemortą. Jo nosis pakilus į viršų. Taip pat legendinis albumas "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". To albumo nugarėlėje vienintelis Faul yra nusisukęs nuo kameros.
Taigi, kaip jau galima suprasti - nors Bitlai ir kūrė legendines dainas, kurios populiarios jau nuo praeitų laikų, bet ši grupė yra apipinta daugybė paslapčių, kurias aš galiu vardinti ir vardinti ir vardinti... Taigi palieku jums patiems pasižiūrėti porą klipų ir apsispręsti ar Paul ar Faul mus džiugina renginiuose.
Dėkoju už dėmesį, Paulius.

P.S. Aš asmeniškai netikiu...
  Į Viršų