Atsakyti
Gitarinis stiprintuvas Blackstar HT100 STAGE
Rodyti spausdinimo versijąIšsiųsti el. paštu šį psl.Temos įrankiai
Sena 2011-04-28, 01:29  #1
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras
Dalyvis nuo: 2007 Aug
Gyvena: Vilnius
Amžius: 32
Forume: 1 sav., 5 d. ir 13:46:15 val.
Galia: 12 Riesutmedis yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Gitarinis stiprintuvas Blackstar HT100 STAGE

Blackstar HT100 STAGE gitarinis stiprintuvas

Pagamintas berods 2010m (neturiu šalia tai nepažiūrėsiu dabar)
Made in Korea
Pirktas Midiaudio
Kainavo 2800Lt

Savybės :

100W lempinis stiprintuvas.
4 EL34
2 ECC83 ir 1 ECC82
Trys kanalai (clean, overdrive1 ir overdrive2)
Visi kanalai turi voice jungiklį (aštresnis ryškesnis arba pilnesnis apvalesnis garsas)
Kiekvieno kanalo garsas reguliuojamas atskirai. 2 ir 3 kanalo (overdrive kanalai) gain reguliuojamas atskirai.
EQ (ISF, TREBLE, MIDDLE, BASS) reguliuojasi 2 ir 3 kanalams
TREBLE ir BASS atskirai reguliuojasi 1 kanalui (clean kanalui)
Visi kanalai dalinasi reguliuojamą REVERB
Visi kanalai reguliuojami (dalinasi tuo pačiu) Master volume, presence ir resonance.
Yra POWER ir STANDBY jungikliai
Vienas input’as
Is galo perjungiamas REVERB tipas (jungiklis kuris perjungia arba i tokį švelnesnį arba tokį tamsiau skambantį reverbą)
Jungiasi du footswitchai - vienas junginėja kanalus, o kitas papildomas, tačiau komplekte nėra, jis jungineja trečio kanalo “voice” ( labia gerai soliakam plėšyt )
žDar yra “emulated output” išėjimas prijungti prie garso kortos pvz tiesiai įrašams (pats nebandžiau tai nežinau ar naudingas)
Prie “emulated out” perjungiamas ar nori emuliuotą 4X12 kabineto garsą išgaut ar 1X12 .
Efects loop level jungiklis reguliuoja effects loopo outputo garsą priklausomai ką jungsi prie jo.
Effects loop’as – SEND ir RETURN

Daug maz viska surasiau.

Atsisiuskit handbook is cia Blackstar Amplification - HT-100 STAGE jei reikia super detalaus aprasymo.

Sakyciau patogus naudotis ir labai universalus triju kanalu stiprintuvas. Bet mane ne itin zavi 3 kanalai ir dar voice atskirai (kaip ir 6 skirtingi garsai). Per daug mano naudojimams. Man pakaktu 2 kanalu su boost funkcija (gali ir nebut). Bet yra geroji to puse – gali susireguliuot garsa toki koks tau patinka ir visai nesudetingai ( kai supranti ka reiskia kiekviena rankenele  )

Per daug navarotu kaip mano poreikiam 7 / 10

Svarbiausias punktas… Garsas!
Garso kokybė kiekvienam kanalui atskirai.
Clean – be įjungto voice toks sausas ir tuščias garsas (nors ataka labai aiški). Aš niekaip nesuradau kur panaudot toki garsa savo muzikoj. Už tai kai voice ijungiu – clean labai gilus ir mesingas, gerai jaučiasi kad lempinis, gaila ataka susilpneja - mažiau viduriuku buna, o kai jie nesireguliuoja ant clean tai turi tenkintis tuo kas yra. Pasireguliavus Bass ir Treble galima išspausti gera clean. Nors kokiam bliuzmenui toks garsas neturetu viliot (nėra to vintage jausmo).
Overdrive pirmas – neblogas (ypač su voice įjungtu). Pareguliavus ISF ir EQ galima islauzti tiek vintage, tiek modernesni ritmini garsą. Visgi man pirmas overdive yra daugiau modernesnis garsas, bet aš ir nesiekiu išgaut senoviniu garsu iš modernaus stiprintuvo  Visgi šitas kanalas nera labai jau fantasiškas. Gaino nedaug, bet to pilno mesingo garso man asmeniškai trūksta. (gal lempas pakeist ar koks naujas pedaliukas galetu tai pataisyt)
Overdrive antras (arba LEAD) – Piktas, žemas sodrus bosas, labai aiškūs (tokie sakyčiau konkretūs  ) viduriai, aukšti gali pavirsti bzz bzz jei nemoki susireguliuot (reik pasikrapštyt prie rankenelių kad pagaut ko nori. Šitas (lead) kanalas labai skiriasi nuo ritminio kanalo. Yra kur kas mėsingesnis ir netgi natūralesnis, gyviau reaguoja į tavo pickinimą. Svarbiausia – jis labai gerai girdisi grojant visiem kartu. Kai groja chebra, visada gali pasakyt – o, čia girdžiu Blackstar! Dėl šito tikrai neperdedu. Puikiai, sakyčiau nuostabiai reaguoja i nužemintus derinimus, septinstyges.
Visi trys kanalai reguliuojami vienu bendru Master volume, presense ir resonance.
Turiu būtinai perspėt besidominčius Blackstar.
Reverb yra skaitmeninis, o ne spyruoklinis. Jaučiasi daugiau plastmasinis toks. Galėjo gamintojas tą dežutę su spyruokle kur nors ten ikišt, nes skaitmuo tikrai nedžiugina.
Bendrai garsas jų yra labai specifinis ir vieni tokį dievina, kiti renkasi kažką kitą. Jis nėra tipinis brutalus Peavey 5150, ar aštrus kaip MESA rectifier‘is. Garsas daugiau „neša“ į Marshall pusę, bet ir tai nevisai. Negalvokit kad jei perkat Blackstar, tai nusipirksit Marshall ant steroidų (kaip skaičiau kažkur vienoj juokingoj apžvalgoj). Pirktdami Blackstar jūs gausite Blackstar garsą – piktą, aiškų, ryški žemi dažniai, skaidrus viduriukai, daugiau apvalų nei aštrų. Reikia išbandyti, kad įsivaizduoti.

Mano ausiai Blackstaro garsas neprilipo, kad ir kaip bandziau „klijuot“. Nėra jis nekokybiškas ar silpnas koks. Tiesiog ne mano garsas ir tiek.
Už universalumą ir labai aiškų draivą didelis pliusas, bet kad ir kaip bebūtų gaila apskritai man neįtiko jo garso „spalva“ esu priverstas rasyt nedaug (iš savo skonio atskaitos taško)
6/10

Patvarumas –
Čia lempinis stiprintuvas, tai greičiausiai mažai kam kiltų noras patikrinti jo patvarumą su plaktuku kokiu. Toks, koks atkeliavo iš midiaudio – puikios būklės (logiška, juk naujas). Turiu jį porą mėnesių ir kol kas niekas nesudegė. BEET footswitchas atkeliavo jau brokuotas – kanalai nesijunginėja kartais ir būna kad pats staiga peršoka į CLEAN kanalą. Šiaip pats footswitchas atrodo tvirtas, jis yra metalinis todėl vargiai ar čia prasto transportavimo pasėkmė. Veikiau gamyklinis brokas. Niekaip neprisiruošiu nunešt pataisyt pagal garantinį.
9/ 10 Butu maximumas bet minus 1 balas kad gamykloje greičiausiai suchalturino o midiaudio nepatikrino prieš atsiusdami man.

Kainos kokybės santykis – Patys galvokit. Made in KOREA, 3 kanalai (6 skirtingi garsai), pilna lempa, kokybiškai pagamintas, 100W, ISF technologija... už 2800lt… Kas dar turi tiek funkcijų, kokybiškai skamba ir kokybiškai surinktas? Bugera? Skamba gerai, tik dar panašiai sumokėtum kad pakeist lempų butaforijas ir nekokybiškus dinamikus (dar kondensatorių keletą ir trafą ) . Gal dar galėtų varžytis su Jet City amplification (girdėjau gražių kalbų apie juos, bet tik girdėjau, todėl nieko nesakysiu.) Tik nepasakokit man apie nuostabią alternatyvą – Peavey Valve King - toli gražu ne ta kokybės kategorija  Galima dar su Laney palygint – fainas irgi daiktas, bet jau skonio reikalas didelis.

Duodu 10/10 Surasit geresni naują aparatą už tokią sumą – lenkiuosi žemai
Riesutmedis neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-04-28, 11:33  #2
stopkė
Hammer
stopkė Avataras
Amžius: 42
Forume: 2 sav., 2 d. ir 8:24:57 val.
Blogo Įrašai: 34
Galia: 10 stopkė yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Gitarinis stiprintuvas Blackstar HT100 STAGE

Koks butu suminis iverinimas?
7/10?
stopkė neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-04-28, 12:02  #3
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras
Gyvena: Vilnius
Amžius: 32
Forume: 1 sav., 5 d. ir 13:46:15 val.
Galia: 12 Riesutmedis yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Gitarinis stiprintuvas Blackstar HT100 STAGE

Ai kazkaip nenorejau grieztai vertint, todel nedaviau galutinio. Jei duot pagal savo vertinimus - manau duociau kokius 7.
Nenoriu gadint nuomones. Gandai kad Blackstar yra gera firma ir ju gaminiai rimti, kokybiski ir garsas ju geras - tiesa. Savo kainos kategorijoj jis turetu datempti ir iki 9/10
Riesutmedis neprisijungęs   Į Viršų
Atsakyti

Socialinės Žymos

Panašios Temos
Tema Temos autorius Skyrius Atsakymų Paskutinis pranešimas
Blacstar Ht Stage 100 Head Mindogeris13 Gitaros, stiprintuvai, kolonėlės, kubai, efektai, procesoriai, pedalai, laidai ir kt. 8 2011-04-26 09:38
Metallica 2009 Stage Urvinis Alubaris 10 2010-01-30 11:30
Peavey classic 50 212 gitarinis lempinis stiprintuvas. Riesutmedis Instrumentų Apžvalgos (reviews) 9 2009-11-09 19:17
hughes&kettner club reverb gitarinis stiprintuvas (combo) Riesutmedis Instrumentų Apžvalgos (reviews) 0 2009-05-06 13:42

Žymekliai
age, amplification, įrašams, atkeliavo, bass, bosas, bugera, buna, butu, cia, city, dabar, didelis, duo, ecc, funkcija, galu, garsai, garso, garsu, girdėjau, gitarinis, iai, jet, kanalas, kokiam, kokiu, laney, lempas, lempinis stiprintuvas, mano, master, minus, naujas, neblogas, neturiu, nežinau, panašiai, patinka, piktas, pilna, pirmas, presence, punk, pusę, reikia, reverbą, savo, skaitmeninis, spyruokle, stipri, stiprintuvas, tiek, tikrai, toki, tuščias, turetu, uriu, varžytis, vienu, vintage, visai, voice, volume
colspan="2"Temos įrankiai
colspan="2"

Rašymo Taisyklės
Naujų temų skelbti Negalite
Atsakymų rašyti Negalite
Prisegti bylų Negalite
Taisyti savo žinučių Negalite

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Išjungtas

Peršokti į

Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:10.

Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!