Atsakyti
Artec produktai
Rodyti spausdinimo versijąIšsiųsti el. paštu šį psl.Temos įrankiai
Sena 2011-01-03, 15:51  #26
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras
Dalyvis nuo: 2007 Aug
Gyvena: Vilnius
Amžius: 32
Forume: 1 sav., 5 d. ir 13:46:15 val.
Galia: 12 Riesutmedis yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Artec produktai

Gaila baznycios i gitaros dekla neisimesi...
Riesutmedis neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-03, 19:36  #27
mivaldis
Dažnas dalyvis
mivaldis Avataras
Dalyvis nuo: 2009 Sep
Gyvena: Utena
Forume: 3 d. ir 18:06:22 val.
Galia: 10 mivaldis yra ties kelių sankryža

Sorry , apie tuos "juostinius" , ar panasius visai pamirsau. Kiek teko kazkada susidurt, tai nenaudojant skaitmenines atminties , gaunasi begaline shema. Negalvojau kad tokius dar ir gamina. Nepasidomejau.
mivaldis neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-03, 21:14  #28
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras
Dalyvis nuo: 2009 Feb
Forume: 4 d. ir 22:38:58 val.
Galia: 10 MrSelmis yra ties kelių sankryža

Su alum dykumoj zinai, mes ne dykumoj ir rinknktis turim is ko . . . tai ir renkuos O stai apie Artec, na ka, snd isbandziau juos, manau jusu nenustebinsiu . . . atsisakiau minties pirkt, jau vien apie korpusa kalbant . . . bijociau uzmynes pedala ji sulauzyt, ten metalas atrodo, bet tas kur luztantis - china spyzius kazkoks garsas nesuzavejo, net nuvyle, pagal kaina ir kokybe visu 100proc. tikrai labiau apsimoka pataupyt ir pirkt gera daikta, nereiks simta kartu keist aparaturos . . . eilini karta isitikinau savo kredo - esu per biednas, kad pirkciau pigu daikta
MrSelmis neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-03, 22:07  #29
stratlt
Guest
stratlt Avataras
Forume: -

Paskelbė Julio Pažiūrėti Pranešimą
natūralus lempinis garsas ir yra tas analoginis jei naudojami kokybiški komponentai ir apmąstytai sujungti, tai nelabai ką tepagadinsi.. va, pigios skaitmenos reikia labiau saugotis, nes te vyksta analoginio signalo konvertavimas į skaitmeninį ir paskui atgal, galimi visokie garso "pagražinimai" , jei bus prasti buferiai ir prasti ADC ir DAC.
O brangioje skaitmenoje nevyksta konvertavimas? Ir kiek tie "pagrazinimai " tokiu atveju girdimi realybeje, o kiek muzikanto fantazijoje?

------------- Pranešimas papildytas 2011-01-03, 22:10 -------------

Paskelbė stopkė Pažiūrėti Pranešimą
Kai kurie efektai buna tik skaitmeniniai, o kai kurie buna ir analoginiai. Procai nera blogis, negalima taip suabsoliutint, tiesiog tai yra irankiai, kuriuos vieni megsta naudot, o kiti - ne, na ir procas procui yra nelygu, negalima visko sutapatint ir uzkabint viena etikete, nes ir zapukas, ir ferrari yra automobiliai
+1, pritariu.

------------- Pranešimas papildytas 2011-01-03, 22:18 -------------

Paskelbė MrSelmis Pažiūrėti Pranešimą
niekam savo nuomones nepirsau, o visi kalbam uz save, man procai blogis ir taskas
Cia naudojamas TC Electronic G-System irgi blogis?
  Į Viršų
Sena 2011-01-03, 22:45  #30
Julio
Dažnas dalyvis
Julio Avataras
Dalyvis nuo: 2007 Oct
Amžius: 42
Forume: 2 d. ir 10:58:04 val.
Galia: 12 Julio yra ties kelių sankryža
Siųsti žinutę Julio per Skype™

Paskelbė stratlt Pažiūrėti Pranešimą
O brangioje skaitmenoje nevyksta konvertavimas? Ir kiek tie "pagrazinimai " tokiu atveju girdimi realybeje, o kiek muzikanto fantazijoje?
Tai aišku, kad vyksta, apie ką mes čia? Koks nors AxeFX puikus įrodymas, ką gali brangi skaitmena. Bet te atitinkamo lygio ir komponentai. Pats naudoju skaitmeninį delay su buferiu.. nu ir girdisi išjungtas, bet groji ir tiek bet bent jau nemarketinguoja kaip artec "analog delay" pavadinimas, o viduriai ne.
Sena 2011-01-03, 22:54  #31
stratlt
Guest
stratlt Avataras

Paskelbė Julio Pažiūrėti Pranešimą
Tai aišku, kad vyksta, apie ką mes čia? Koks nors AxeFX puikus įrodymas, ką gali brangi skaitmena. Bet te atitinkamo lygio ir komponentai. Pats naudoju skaitmeninį delay su buferiu.. nu ir girdisi išjungtas, bet groji ir tiek bet bent jau nemarketinguoja kaip artec "analog delay" pavadinimas, o viduriai ne.
Nuosirdziai nesigilinau i tavo delay, bet gilinausi i TC G system. Asku ten kitos kartos keitikliai, bet jei kas girdisi (muzikanto fantazijoje ar realybeje), tai Live to tikrai nesigirdi ir cia gaunasi problemos darymas ten kur nera...
  Į Viršų
Sena 2011-01-04, 11:47  #32
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras

pigus pedalas - pigus ir komponentai, apie tai snekam.
Sena 2011-01-04, 14:56  #33
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

Ble, papuoliau i nesibaigianti ir beprasmi kara tarp procu myletoju ir tu, kurie ju nemegsta ir visad kazkodel tie kas myli procus vis stengiasi irodinet, vos ne ibrukt vis koki filmuka, kur kazkas groja geru procu . . . . jau kelias panasias temas esu skaites chebra, kiekvienas pagal save renkasi, cia juk skonio reikalas . . . nesakau, kad nekokybiskai skamba tie jusu procai, bet man vistiek jie sintetika kazkokia ir viskas . . . pats procesas kazkoks ne toks, cia mano isitikinimai, dinges vintage grojimas, paprastumas . .. kurio gerbejas as esu, net nzn kaip paasikint kaip ir su gitarom, vieni myli Gibson LP, kiti Gibson SG, treti ibanezus, ketvirti Fenderius ar kokius ESP . . . visi pagal save renkasi ir net susiformavusi visa struktura grojimo, tie kurie groja procais, dazniausiai renkasi ibanez, kokias minkstai skambancias japoniskas gitaras, tie kas groja tiesiog per kuba ar naudoja kelis pedaliukscius(wah, kompresoriu, chorus ar koki delay'juksti), tie daznai renkasi LEs paul . . . groja sena gera, i klyna kalanti roka grojantys su procais dazniausiai groja butinai gitara su floyd rose ir groja aukstai, greitai, kaip as vadinu, "banginiu giesme", vat tau ir patebejimai man asmeniskai tobulybe yra Gibson LP --->(keli pedalai)--->MARSHALL JCM 800
Sena 2011-01-04, 15:40  #34
pukuotukas666
Pastovus dalyvis
pukuotukas666 Avataras
Dalyvis nuo: 2010 Mar
Gyvena: Kaunas
Amžius: 30
Forume: 3 mėn., 1 sav., 0 d. ir 5:12:16 val.
Galia: 9 pukuotukas666 yra ties kelių sankryža
Siųsti žinutę pukuotukas666 per Skype™

Tobulybe yra LP --> padorus laidas --> Jcm800 ( 2203, 2204 ).
pukuotukas666 neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-04, 15:48  #35
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

oj, gera laida pamirsau man irgi . . . (bet koki waha ar boosteri vistiek imest verta)
Sena 2011-01-04, 16:49  #36
Martis99
Dažnas dalyvis
Martis99 Avataras
Dalyvis nuo: 2010 Apr
Amžius: 26
Forume: 2 d. ir 23:37:03 val.
Galia: 9 Martis99 yra ties kelių sankryža

MrSelmis gerai apibūdino tas stovyklas dvi: linkusių labiau vintage ir modernių. Pilnai pritariu
Martis99 neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-04, 17:04  #37
stopkė
Hammer
stopkė Avataras
Forume: 2 sav., 2 d. ir 8:24:57 val.
Blogo Įrašai: 34
Galia: 10 stopkė yra ties kelių sankryža

... man asmeniskai tobulybe yra Gibson LP --->(keli pedalai)--->MARSHALL JCM 800
Na, as nieko niekam neirodinejau, tiesiog man kelia juoka tavo teiginiai, ar kaip cia pasakius, panasumas i tai, kad susiformavai savo nuomone kitu zmoniu teiginiu pagalba ar pan.
Neziurint i tai, kad, manau, pats neturi tikro gero Gibson LP bei Marshall' su geru kabinetu, kad galetum apie juos kompetetingai sprest (nors neatmetu galimybes, kad galejai turet progu juos kazkur pabandyt, nors nemanau, kad to uzteko jiems pilnai perprast), o ir apie pedalus ir procesorius nenusimanai, nors musiesi i krutine kad viena yra sudas, o kita - dievas.

Kiekvienas supranta, kad tono kokybes prasme zymiai geriau turet savo grandineje pedalboard'a su keletu geru aukstos klases analoginiu true bypass pedalu/efektu - bet tai tik teorija. Praktikoje, jei nori juos naudot susiduri su realiom gyvo grojimo problemom:
1. arba sukisi didele kruva pinigu i vos ne custom tipo sprendimus, tokius kaip naudoja garsus gitaristai, kaip Slash, Petrucci ir pan, kur stovi rack'ai su analoginiais pedalais ir kietais sprendimais kaip juos visus valdyti, nors jie turbut tikri nevykeliai, nes taip pat naudoja ir studijinio pro lygio procesorius tokiu pasaulyje N#1 gamintoju, kaip Lexicon, Eventide, TC Electronic ir t.t.
2. arba turi atskira personala, kuris spaudo tavo pedalus uz tave
3. arba ant scenos (ar savo repeticiju studijoje) soki tvista, kai reikia is vieno "patch'o" pereit i kita, kai kiekviename i ju naudojamas daugiau nei vienas pedalas, o jei jie ir dubliuojasi, tai su skirtingais nustatymais (juk pvz. reikia skirtingo delay efekto clean partijai ir soluotei), o beto, dalis pedalu turi buti jungiami tarp gitaros ir ampo, o kiti turi eiti i ampo FX loop'a...

Pabandyk pajungt 2-3 pedalus vienu metu vienai partijai, o po to graziai juos visus isjungt ir ijungt kitus 2-3 kitai partijai, kai groji ant scenos ir tau reikia viska svariai ir graziai padaryti, sakykim sekundes laike...

Vat tada ir ateina reikalas naudoti procesorius, kai susiprogramuoji viska taip, kad vienu paspaudimu isjungiama viena efektu grandine ir ijungiama kita, o dar ir paliekant reverb'o ir delay'jaus "spillover'ius"....

O ar zinojai, kad naudoti procesoriu yra daugeliu atveju pigiau, jei naudoji keleta ivairiu efektu, nei pirkti analoginius atitikmenis pedalu pavidalu? Juk tikrai geras analoginis pedalas kainuoja tiek, kiek, sakykim, vidutinis efektu procesorius.

Jei esi jau toks tikras audiofilas, kad girdi ir atskiri kai gitara skamba su procesorium ir kada su analoginiu pedalu, tai tada nulenksiu pries tave kepure, nors, itariu, kad tau uzrisus akis ir davus paklausyt keleto gitaru ir keleto ampu tikrai nepasakytum, kur bus Gibson LP ir kur bus JCM 800. Nes as, greiciausiai nepasakyciau, ir dar, nepasakyciau kad visame tame, ka as cia pats parasiau buciau kazkuo labai ispruses, esu eilinis vidutiniokas...

Visa tai parasiau tik tam, kad tu ir tokie kaip tu, nustotu aklai tiket tuo, kas kazkur kazka parase ar pasake ir tai priimt kaip gryna tiesa... tai buvo tik nuomone, subjektyvi, man visai nereikia, kad tu pradetum mylet procesorius arba juos naudot, tiesiog zinok apie kas tai yra ir kam tai yra naudojama.

Atsiprasau, jei kazkur savo teiginiuose iveliau klaidu
stopkė neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-04, 17:40  #38
Martis99
Dažnas dalyvis
Martis99 Avataras
Dalyvis nuo: 2010 Apr
Amžius: 26
Forume: 2 d. ir 23:37:03 val.
Galia: 9 Martis99 yra ties kelių sankryža

Stopke, tai čia irgi galbūt jo subjektyvi nuomonė, jis gi pasakė, kad labiau mėgsta vintage type grojimą, tai savaime aišku, kad skaitmeninė technika bičui nelabai, šiuo atveju procai
Martis99 neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-04, 18:06  #39
Domantas
Dažnas dalyvis
Domantas Avataras
Dalyvis nuo: 2008 Nov
Gyvena: Mažeikiai
Amžius: 27
Forume: 6 d. ir 6:43:53 val.
Galia: 11 Domantas yra ties kelių sankryža

Tai tada nelabai turėtų būt ir įvairūs moduliaciniai efektai (phaseris, flangeris, chorusas), jau nekalbant apie tokius pro audio stebuklus kaip enhanserį, noise supressorių ar elementarų parametrinį eq
Domantas neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-04, 19:26  #40
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

Stopke, nesiginciju, nk neteisingo neparasei, kad jei nori geru efektu i juos daug sukisi, kad daug pedalu nepajunginesi vienu metu . . . bet ka as norejau pasakyt, kad man to ir nereik, kai megstu neefektuota arba mazai efektais paveikta garsa, tai uztenka keliu pedaliuku ir fsio . . .
Sena 2011-01-04, 21:54  #41
lukmen
Senas vilkas
lukmen Avataras
Dalyvis nuo: 2008 Jan
Gyvena: Gargždai
Forume: 5 d. ir 22:43:17 val.
Blogo Įrašai: 8
Galia: 11 lukmen yra ties kelių sankryža

Turėjau Artec delay nu ir ką už savo kaina normalus delay turėjau beje ir blues overdrive kuris taipogi buvo palyginti neprastas tik kaip boosteris ant distorto kubo netiko
Sena 2011-01-04, 22:39  #42
stratlt
Guest
stratlt Avataras

Ble, papuoliau i nesibaigianti ir beprasmi kara tarp procu myletoju ir tu, kurie ju nemegsta ir visad kazkodel tie kas myli procus vis stengiasi irodinet, vos ne ibrukt vis koki filmuka, kur kazkas groja geru procu . . . . jau kelias panasias temas esu skaites chebra, kiekvienas pagal save renkasi, cia juk skonio reikalas . . . nesakau, kad nekokybiskai skamba tie jusu procai, bet man vistiek jie sintetika kazkokia ir viskas . . . pats procesas kazkoks ne toks, cia mano isitikinimai, dinges vintage grojimas, paprastumas . .. kurio gerbejas as esu, net nzn kaip paasikint kaip ir su gitarom, vieni myli Gibson LP, kiti Gibson SG, treti ibanezus, ketvirti Fenderius ar kokius ESP . . . visi pagal save renkasi ir net susiformavusi visa struktura grojimo, tie kurie groja procais, dazniausiai renkasi ibanez, kokias minkstai skambancias japoniskas gitaras, tie kas groja tiesiog per kuba ar naudoja kelis pedaliukscius(wah, kompresoriu, chorus ar koki delay'juksti), tie daznai renkasi LEs paul . . . groja sena gera, i klyna kalanti roka grojantys su procais dazniausiai groja butinai gitara su floyd rose ir groja aukstai, greitai, kaip as vadinu, "banginiu giesme", vat tau ir patebejimai man asmeniskai tobulybe yra Gibson LP --->(keli pedalai)--->MARSHALL JCM 800
Tavo isivaizdavimai yra is lempos...
1. As turiu Ibanez, bet neturiu procesoriaus (isskyrus Vox jamvox vakariniams pabirzginimams). Tai kokia cia struktura???
2. Megstu japoniskas gitaras, bet nepasakyciau kad mano Edwards E-LP-130 RE su Seymour Duncan Antiquity yra labai minkstas.
3. Turiu Ibanez su Floyd Rose, kubas pas mane custom shopinis arciau vintage, naudoju kol kas viena pedala drive kai noriu arshesnio plius tradicini Tubescreamer TS808
4. Del grojanciu be procesotriaus per kuba - pasiziurek Crossroads 2010 bliuzo festivali, kokia 80 % atlikeju groja su stratocasteriais ir telecasteriais, t.y. Fenderiais. Bonamassa tiesa Gibsonistas.
5. Su meile instrumentais labai idomiai... As labiausia megstu stratus, bet negrodamas stiliaus kaip Steve Vai turiu JEM vien todel kad tai cool instrumentas. Paskutiniu metu labai pamegau ir Lespaulus, o paskutinis noras isigyti Fender Esquire...
6. Meile japoniskiems instrumentams apsprendzia gera kokybe, garsas, ir pinigine.. Ir joks minkstumas, nes Fender USA stratai irgi pakankamai minksti...
7. Man tobulybes nera, nes ji neegzistuoja. Instrumentu ir ampu yra tiek daug kad neimanoma irodyti ar surasti tobulybes ribu.
8. Galiu ibrukti 10 filmuku su gerais procais. Net 11. Jei manau kad ten yra geras rezultatas, o Tu gali krtikuoti Steve Vai jei turi tam argumentu ar kompetencijos.
9. Meile konkreciam stiliui, instrumentui ar ju konfiguracijai tai nera kompetencija garso supratime.
10. Jei taip labai patinka Lespaulai, galiu pasiulyti isigyti Ibanez Artist serijos instrumenta, dabar japonai kaip tik juos atgaivino... Geras ir kainuos panasiai Gibsono, ir skambes i ta puse....

Rock on!
  Į Viršų
Sena 2011-01-04, 22:44  #43
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras

Man procesoriai yra labai patogus sprendimas kas liecia betkoki efekta isskyrus drive. Visgi manau kad uzdraivint garsa kokybiskai gali tik analogas ir tik lempa. Negirdejau dar jokio proco kuris galetu gyva lempos drive atkurt.
Sena 2011-01-05, 00:13  #44
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

"Tavo isivaizdavimai yra is lempos..." - bice, steriotipai egzistuoja, pripazink . . . aisku, visi ekspermentuoja ir vienodos amunicijos nerasi pas nieka, gink Dieve nesakau, kad visi kaip vienas taip ir daro, mano rasyti(tau nlb reiksmingi)zodeliai-daznai, dazniausiai- ta ir turejo pasakyt, kad ape visus niekad negalima sakyt . . . bet steriotipai egzistuoja
1. As turiu Ibanez, bet neturiu procesoriaus (isskyrus Vox jamvox vakariniams pabirzginimams). Tai kokia cia struktura??? - kai rasiau, tikrai negalvojau apie tave ir apie kitus eilnius zmogelius, kaip ir as pats, rasiau apie tuos kurie perka ka nori, zaidzia su aparatais kaip nori . . . (musu zinomiausius gitaristus). Daznas is musu vos gitara nusiperka, ka dar kalbet apie procus . .. gal ir noretu, bet neisgali . .. tai eilniais pavyzdziais vadovautis nera tikslu
2. Megstu japoniskas gitaras, bet nepasakyciau kad mano Edwards E-LP-130 RE su Seymour Duncan Antiquity yra labai minkstas.
3. Turiu Ibanez su Floyd Rose, kubas pas mane custom shopinis arciau vintage, naudoju kol kas viena pedala drive kai noriu arshesnio plius tradicini Tubescreamer TS808- nu cia man komentaru truksta, nesuprantu ko tu save uz toki pvyzdi ar dideli steriotipa laika
4. Del grojanciu be procesotriaus per kuba - pasiziurek Crossroads 2010 bliuzo festivali, kokia 80 % atlikeju groja su stratocasteriais ir telecasteriais, t.y. Fenderiais. Bonamassa tiesa Gibsonistas. - maciau, nors ne bliuzo gerbejas, bet pats procesas man patinka . . . viskas naturalu, ir garsas turi sarmo
5. Su meile instrumentais labai idomiai... As labiausia megstu stratus, bet negrodamas stiliaus kaip Steve Vai turiu JEM vien todel kad tai cool instrumentas. Paskutiniu metu labai pamegau ir Lespaulus, o paskutinis noras isigyti Fender Esquire...
6. Meile japoniskiems instrumentams apsprendzia gera kokybe, garsas, ir pinigine.. Ir joks minkstumas, nes Fender USA stratai irgi pakankamai minksti...
- sakei, kad yra skardesniu variantu is japonu . . . . aisku, velgi, visos produkcijos nesuskaiciuosim, bet kas dazniaisai turbut metalai griebia metaliuchu gitarom as isvis nesidomiu, dabartine Japonu gamyba irgi, bet ka esu ciupinejes, tai kelias 80 japan gitaras, kuriu net pavadinimo tiesa sakant nzn . . . bet jos tikrai minkstai skamba, stratas irgi, tas pats telikas taipogi . . . todel nei vienas is ju man ir nepatinka velgi skonio reikalas . ..
7. Man tobulybes nera, nes ji neegzistuoja. Instrumentu ir ampu yra tiek daug kad neimanoma irodyti ar surasti tobulybes ribu. -sita tavo pasisakyma vetuoju, tobulybe randa kiekvienas sau, yra zmoniu kurie pradeda grot, apsistoja ties vienu garsu(gitara, efektai, amp) ir visa gyvenima pragroja . . . .
8. Galiu ibrukti 10 filmuku su gerais procais. Net 11. Jei manau kad ten yra geras rezultatas, o Tu gali krtikuoti Steve Vai jei turi tam argumentu ar kompetencijos. nei argumentu, nei kompetencijos as neturiu, beje ir nekritikuoju, o tik sakau, kad MAN nepatinka
9. Meile konkreciam stiliui, instrumentui ar ju konfiguracijai tai nera kompetencija garso supratime. -Ziureti ankstesni komentara, suprasi . . . .gal
10. Jei taip labai patinka Lespaulai, galiu pasiulyti isigyti Ibanez Artist serijos instrumenta, dabar japonai kaip tik juos atgaivino... Geras ir kainuos panasiai Gibsono, ir skambes i ta puse....
ACIU! jau groju su G-LP, stengiuos but istikimas ir japansko nebereikia

Gyvenimas grazus, reikia grot, o ne suda forumuose malt varom grot . .. . . .!!!

------------- Pranešimas papildytas 2011-01-05, 01:24 -------------

ISVADA: kiek zmoniiu, tiek nuomoniu, beje, neverta sumenkint nei vienos keikvienas, nuo pradedancio iki aso, groja su kuo nori ir kaip nori, svarbiausia, kad tai jam paciam teiktu malonuma! manau nesuklydau . . . . .
Sena 2011-01-05, 00:44  #45
stratlt
Guest
stratlt Avataras

"Tavo isivaizdavimai yra is lempos..." - bice, steriotipai egzistuoja, pripazink . . . aisku, visi ekspermentuoja ir vienodos amunicijos nerasi pas nieka, gink Dieve nesakau, kad visi kaip vienas taip ir daro, mano rasyti(tau nlb reiksmingi)zodeliai-daznai, dazniausiai- ta ir turejo pasakyt, kad ape visus niekad negalima sakyt . . . bet steriotipai egzistuoja
1. As turiu Ibanez, bet neturiu procesoriaus (isskyrus Vox jamvox vakariniams pabirzginimams). Tai kokia cia struktura??? - kai rasiau, tikrai negalvojau apie tave ir apie kitus eilnius zmogelius, kaip ir as pats, rasiau apie tuos kurie perka ka nori, zaidzia su aparatais kaip nori . . . (musu zinomiausius gitaristus). Daznas is musu vos gitara nusiperka, ka dar kalbet apie procus . .. gal ir noretu, bet neisgali . .. tai eilniais pavyzdziais vadovautis nera tikslu
3. Turiu Ibanez su Floyd Rose, kubas pas mane custom shopinis arciau vintage, naudoju kol kas viena pedala drive kai noriu arshesnio plius tradicini Tubescreamer TS808- nu cia man komentaru truksta, nesuprantu ko tu save uz toki pvyzdi ar dideli steriotipa laika
4. Del grojanciu be procesotriaus per kuba - pasiziurek Crossroads 2010 bliuzo festivali, kokia 80 % atlikeju groja su stratocasteriais ir telecasteriais, t.y. Fenderiais. Bonamassa tiesa Gibsonistas. - maciau, nors ne bliuzo gerbejas, bet pats procesas man patinka . . . viskas naturalu, ir garsas turi sarmo
- sakei, kad yra skardesniu variantu is japonu . . . . aisku, velgi, visos produkcijos nesuskaiciuosim, bet kas dazniaisai turbut metalai griebia metaliuchu gitarom as isvis nesidomiu, dabartine Japonu gamyba irgi, bet ka esu ciupinejes, tai kelias 80 japan gitaras, kuriu net pavadinimo tiesa sakant nzn . . . bet jos tikrai minkstai skamba, stratas irgi, tas pats telikas taipogi . . . todel nei vienas is ju man ir nepatinka velgi skonio reikalas . ..
7. Man tobulybes nera, nes ji neegzistuoja. Instrumentu ir ampu yra tiek daug kad neimanoma irodyti ar surasti tobulybes ribu. -sita tavo pasisakyma vetuoju, tobulybe randa kiekvienas sau, yra zmoniu kurie pradeda grot, apsistoja ties vienu garsu(gitara, efektai, amp) ir visa gyvenima pragroja . . . .
8. Galiu ibrukti 10 filmuku su gerais procais. Net 11. Jei manau kad ten yra geras rezultatas, o Tu gali krtikuoti Steve Vai jei turi tam argumentu ar kompetencijos. nei argumentu, nei kompetencijos as neturiu, beje ir nekritikuoju, o tik sakau, kad MAN nepatinka
9. Meile konkreciam stiliui, instrumentui ar ju konfiguracijai tai nera kompetencija garso supratime. -Ziureti ankstesni komentara, suprasi . . . .gal

Gyvenimas grazus, reikia grot, o ne suda forumuose malt varom grot . .. . . .!!!

------------- Pranešimas papildytas 2011-01-05, 01:24 -------------

ISVADA: kiek zmoniiu, tiek nuomoniu, beje, neverta sumenkint nei vienos keikvienas, nuo pradedancio iki aso, groja su kuo nori ir kaip nori, svarbiausia, kad tai jam paciam teiktu malonuma! manau nesuklydau . . . . .
sakei, kad yra skardesniu variantu is japonu . . . . aisku, velgi, visos produkcijos nesuskaiciuosim, bet kas dazniaisai turbut metalai griebia metaliuchu gitarom as isvis nesidomiu, dabartine Japonu gamyba irgi, bet ka esu ciupinejes, tai kelias 80 japan gitaras, kuriu net pavadinimo tiesa sakant nzn . . . bet jos tikrai minkstai skamba, stratas irgi, tas pats telikas taipogi . . . todel nei vienas is ju man ir nepatinka velgi skonio reikalas . ..

Tai pasidomek nors kiek, atlektum i Kauna, firma kurioje dirbu ir rastum apie 30 japonishku dabartiniu instrumentu, tarp kuriu gal kokia 15 lespaulu vien tam kad susipazint kas tai yra. Nes dabar Tavo nuomone tokia - nepatinka nes nebandziau ir nebandysiu...Beje tu instrumentu kaina nuo 2600 iki 7000lt, bet esant reikalui gali uzsisakyti Les paula uz 18000litu. Customini, made in japan.

O Tu zinai kad Gibson shiknoj ir kad jei nupirks nauji savininkai USA paliks tik Custom Shopini fabrika, o fabrika kur gamina standard, studio ir kita crapa uzdarys o gamyga perkels i japonija del kokybes ir kainos? Ka Tada sakysi apie japoniskas gitaras?
Is kart noriu pasakyt kad jokiais budais nesu nusistates pries Gibson, esu nusistates pries ju kokybes kontrole.
  Į Viršų
Sena 2011-01-05, 13:58  #46
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

Uztenka ka turiu, esu patenkintas Apie perkelima i Japonija irgi girdejau . . . bet kol neisgirsiu, kad tikrai perkele, nepatikesiu
Sena 2011-01-05, 17:37  #47
hellion
terminator
hellion Avataras
Gyvena: Rūpintojėlių Lietuva
Forume: 1 mėn., 0 sav., 3 d. ir 8:17:04 val.
Galia: 16 hellion yra ties kelių sankryža

...ir apie orus
Sena 2011-01-06, 01:47  #48
stopkė
Hammer
stopkė Avataras
Forume: 2 sav., 2 d. ir 8:24:57 val.
Blogo Įrašai: 34
Galia: 10 stopkė yra ties kelių sankryža

asai groja su kuo nori, pradedantys groja su kuo gali, manyciau taip turetu but
na, su isimtim zinoma, bet jei pasaulio lygiu imt, tai tokia tendencija turetu but teisinga
stopkė neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2011-01-06, 06:50  #49
stratlt
Guest
stratlt Avataras

Uztenka ka turiu, esu patenkintas Apie perkelima i Japonija irgi girdejau . . . bet kol neisgirsiu, kad tikrai perkele, nepatikesiu
Kai zmogui uztenka ir jis patenkintas - reiskia stagnacija....

------------- Pranešimas papildytas 2011-01-06, 06:53 -------------

Paskelbė hellion Pažiūrėti Pranešimą
...ir apie orus
V Moskve i v Moskovskoi oblasti 0...-5
  Į Viršų
Sena 2011-01-06, 12:47  #50
MrSelmis
Dažnas dalyvis
MrSelmis Avataras

tu sakai tu zinai
Atsakyti

Socialinės Žymos

Panašios Temos
Tema Temos autorius Skyrius Atsakymų Paskutinis pranešimas
Parduodu/keiciu puikios bukles akustine gitara Cort Earth 100 su Artec MSP50 garso nuemeju spb777 Muzikos Instrumentai bei jų Dalys 2 2010-06-23 16:54

Žymekliai
2011, age, ais, ant, antiquity, artec, artist, aukstos, band, ben, bus, bute, butinai, buvo, compressoriu, dabar, daiktus, dideli, digi, dur, efektai, efektais, efekto, efektu procesorius, effect, eko, fender usa, firmos, fizika, floyd rose, fonuoja, full, galbūt, galiu, garsas, garsinimas, garsu, geri, geris, gitara, greitai, grojanciu, grojantys, groji, groju, gyva, iai, iams, idomu, ies, imanoma, index, instrumentais, instrumentams, irgi, istas, ivairiu, jamvox, japonija, kaina, kame, kartu, keleta, kitu, kitus, kompresoriu, konca, kurio, labai, laidus, laike, laiko, lempos, les paul, mas, meile, minkstas, mokymo, muzikos, namie, nat, naudoti, nebrangu, nera, neturiu, neveikia, noretusi, norisi, normalu, nuomone, odos, padaryti, panasiai, pasaulyje, pasirinkimas, pavadinimas, pigiau, pragroja, pro, proc, procesoriaus, proco, produktai, repeticiju, savo, sce, sig, skaitmeninis, song, steve, stopke, stratlt, studijoje, system, tada, tc electronic, telikas, tikrai, toki, tokiu, turbo, turetu, uriu, vat, vgtu, visai, viskas, viso, zinoma
colspan="2"Temos įrankiai
colspan="2"

Rašymo Taisyklės
Naujų temų skelbti Negalite
Atsakymų rašyti Negalite
Prisegti bylų Negalite
Taisyti savo žinučių Negalite

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Išjungtas

Peršokti į

Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 15:11.

Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!