Atsakyti
hughes&kettner club reverb gitarinis stiprintuvas (combo)
Rodyti spausdinimo versijąIšsiųsti el. paštu šį psl.Temos įrankiai
Sena 2009-05-06, 12:42  #1
Riesutmedis
Tas kur daug aiškina
Riesutmedis Avataras
Dalyvis nuo: 2007 Aug
Gyvena: Vilnius
Amžius: 32
Forume: 1 sav., 5 d. ir 13:46:15 val.
Galia: 11 Riesutmedis yra ties kelių sankryža
Pagrindinis hughes&kettner club reverb gitarinis stiprintuvas (combo)

hughes&kettner club reverb

Kazkur apie 1200 Lt mokejau "Muzikos faktoriuje"
Pagamintas 1994 - 1996 (kiek pamenu)
Tikras originalus vokietis

The solid state amplifier features two footswitchable channels, 3-band EQ, an effects loop, headphone out, and spring reverb. The 65 watts of power are delivered by Hughes & Kettner's own current-feedback circuitry, through a single Celestion® 12" speaker. The Club Reverb is finished off with a chrome face plate, silver Hughes & Kettner logo, black-and-silver cloth grill, and a black housing with a painted finish

Savybes ypatybes -nereikalingas fx loopas (kurio kokybe prasta). Ir LABAI truksta foot switcho! Kubas parduodamas be jo. Daugiau visa kita puikiai tenkina.
7/10

Garsas:
Geriausias solid state drive'as kuriuo teke groti. Kazkada bandziau hughes&kettner WARP X (tranzistorini), kuris kur kas brangesnis ir draivas buvo sausas ir plastikinis palyginus su situo. Kubas 65W tranzistoriniu ir puikiai tenkina groti repeticijose ir mazesnese scenose (kur patalpos kvadratura nevirsyja 50 kv/m). Is pradziu pirkau kuba ir buvau isitikines kad man ziauriai reikia visokiu pedaliuku kad isgauti galinga distortion - klydau, pakeiciau tikrai nemazai pedaliuku ir galiausiai pabandes apstulbau koks kokybiskas yra pacio kubo drive'as. Lead kanala veikia - 3 band eq (bass mid treb) , gain, voicing ir master. Man labai patiko kad galiu pakankamai ivariai paveikti garsa - nusireguliuoti, taip kaip noriu. Clean taip pat nenusileidzia Lead kanalo kokybei skamba vos ne kaip lempa. Jau nebepamenu koks ten Celestion blynas stovejo, bet man jis tikrai patiko. Ir dar labai jega dalykas tame kube, kad yra naturalus spyruoklinis reverbas, o ne skaitmuo. ir apskritai neprikista skaitmeniniu nesamoniu visokiu.
Kaip tranzui - super 10/10

Patvarumas :
Jokiu problemu neturejau. Daug muzikantu savo apzvalgose raso kad del FX loopo pradeda garsas trukineti. Negaliu pasakyti kad FX loopas kube geras, bet galu gale man jo nelabai ir prireike. Man nebuvo problemu su garso trukinejimais ir pan. Kubas padarytas labai tvirtai, kokybiskai. Tik daugiau pasitikejimo keltu metalines groteles vietoj medziagos, bet kadangi su koja nieks nesparde tiesiai i blyna, tai anokia cia ir beda.
9/10

Kainos kokybes santykis :
Kokybiskas daiktas, jokiu rimtu problemu nebuvo. Super garsas. Palyginus tuos dabartinius H&K edition blue (kinietiskus). Tai duociau maximuma sitam, bet kadangi lyginu su visais panasaus lygio tranzistoriniais kubais, tai duodu biski maziau - manau galima rasti panasu tranza su footswitchu ir tvarkingu FX loopu uz panasia kaina, aisku, reik gerai paieskot
8/10

Bendrai:
Nebegroju su tranzistoriniais. Nusipirkau lempa ir pamegau tik lempas Taciau kaip tranzistoriukui sitas daiktas tikrai neblogas. Repeticijose jis man buvo tikrai nepakeiciamas. Pragrojau 2 (berods) metus su juo ir jokiu problemeliu nebuvo - tikras darbinis arklys! Skaiciau kad pakeitus blyna i Celestion V30 galima isplesti dar geresnio drive'o (mesingesnio), o gal cia tik pletkai nebandziau pats, tai nezinau. Siaip ar taip man patiko jis ir patinka tikiuosi tam, kas ji nupirko is manes pries 4-5 metus.
8/10
Riesutmedis neprisijungęs   Į Viršų
Atsakyti

Socialinės Žymos

Panašios Temos
Tema Temos autorius Skyrius Atsakymų Paskutinis pranešimas
Peavey classic 50 212 gitarinis lempinis stiprintuvas. Riesutmedis Instrumentų Apžvalgos (reviews) 9 2009-11-09 18:17
CLUB VILNIUS.HOT klube Route 66 SnowMan Koncertai, Renginiai, Ivykiai 2 2009-09-03 22:27
Lexicon Lxp-1, reverb/delay pauliusmm Studijinė, Įrašų ir Pro Audio Aparatūra bei Įranga 0 2009-02-20 03:39

Žymekliai
alus, amplifier, bass, beda, black, blue, buvo, celestion, clean, club, dabar, daiktas, daugiau, duodu, effects, face, foo, gain, galima, galiu, galu, garso, gerai, geras, gitarinis, gro, ius, kokybiskai, kubas, kurio, lead, logo, loop, lygio, mid, muzika, neblogas, negaliu, ner, nereikalingas, noriu, off, originalus, out, pain, panasaus, panasu, pasakyti, patalpos, pedaliuku, power, prasta, raso, rasti, sce, siaip, skamba, speaker, state, stipri, stiprintuvas, super, through, tiesiai, tikrai, two, veikia, warp, watts
colspan="2"Temos įrankiai
colspan="2"

Rašymo Taisyklės
Naujų temų skelbti Negalite
Atsakymų rašyti Negalite
Prisegti bylų Negalite
Taisyti savo žinučių Negalite

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Išjungtas

Peršokti į

Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:58.

Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!