Atsakyti
Paul is Dead
Rodyti spausdinimo versijąIšsiųsti el. paštu šį psl.Temos įrankiai
Sena 2013-01-02, 13:41  #1
Skroblas
Guest
Skroblas Avataras
Forume: -
Pagrindinis Paul is Dead

Sveiki,
kadangi esu milžiniškas The Beatles fanas, tai man yra įdomu įvairūs faktai apie šią grupę. Skaičiau ir straipsnių ir žiūrėjau klipų apie Bitlus. Pavyzdžiui, kad Bitlai yra satanistai (tiki velniu, pardavę siela velniui) arba, jog vienas iš pagrindinių grupės dainų kūrėjų, bosistas ir lyderis (kartus su John Lennon) yra miręs. Na, pirmą kartą kai išgirdau šį faktą, tai pagalvojau, jog tai yra tiesiog reklama, kuri galėjo dar labiau išpopuliarinti šią legendinę grupę. Paskaičiau straipsnį, peržiūrėjau kelis klipus ir žinokit...patikėjau. Dabar vėl įsijungęs Bitlų dainą "Obladi Oblada" man iš galvos išėjo ši mintis, bet vėl pasižiūri ir vėl patiki. Viskas būtų normalu, bet tie patys Bitlai bandė įrodyti, kad Paul is Dead. Tai paslėpdavo ant albumų viršelių, dainų. Pavyzdžiui atsukus kelias Bitlų dainas atvirkščiai galima išgirsti kaip minia skanduoja: Paul is Dead, Paul is Dead. Arba: Ha Ha Ha, Paul is Dead. Arba: Hear Les Paul (tai gali nuskambėti kaip: Išgirskite Les Paul (gitarą), bet man atrodo, kad Les ar Los meksikietiškai yra kaip The, tai galima suprasti kaip: Išgirskite The Paul). Taip pat skirtumai tarp akių arba ausų. [Kad būtų lengviau, kuris yra kuris - vartosiu pasaulio sugalvotą vardą, netikrajam Paul - Faul] Pavyzdžiui pas Paul akys buvo rudos, o pas Faul akys žalios. Kaip ? Arba ausys pas Paul buvo suaugusios prie galvos (pagalvėlė (ar yra kitoks pavadinimas) nekabo ore, o yra suaugusios prie galvos), o pas Faul pagalvėlės kabo ore. Taip pat ir nosis (šį faktą aš pats buvau pastebėjęs dar ankščiau ir man buvo įdomu, bet pagalvojau, kad tik taip atrodo man). Bet tai man ir yra pats svariausias įrodymas... Tiesą sakant, aš pradedu tikėt, kad Paul yra miręs. Puikiai galima pastebėti, kad pas Paul McCartney nosis yra kumpa (normali nosis), o pas Faul nosis kaip pas Voldemortą. Jo nosis pakilus į viršų. Taip pat legendinis albumas "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band". To albumo nugarėlėje vienintelis Faul yra nusisukęs nuo kameros.
Taigi, kaip jau galima suprasti - nors Bitlai ir kūrė legendines dainas, kurios populiarios jau nuo praeitų laikų, bet ši grupė yra apipinta daugybė paslapčių, kurias aš galiu vardinti ir vardinti ir vardinti... Taigi palieku jums patiems pasižiūrėti porą klipų ir apsispręsti ar Paul ar Faul mus džiugina renginiuose.
Dėkoju už dėmesį, Paulius.

P.S. Aš asmeniškai netikiu...
  Į Viršų
Sena 2013-01-02, 17:51  #2
jamalis
Naujokas
jamalis Avataras
Dalyvis nuo: 2012 Dec
Amžius: 24
Forume: 9:11:00 val.
Galia: 0 jamalis yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Paul is Dead

Jo, rusi laike klona tam atvejui jei numirtu tikras.
Neturinciu ka veikt zmoniu pramanai.
jamalis neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2013-01-03, 15:37  #3
Skwisgaar
Naujokas
Skwisgaar Avataras
Dalyvis nuo: 2011 Jul
Forume: 1 d. ir 10:13:30 val.
Galia: 0 Skwisgaar yra ties kelių sankryža

Reikia žiūrėt kokie yra įrodymai, kad jis miręs, o ne rodyt į smulkius nesutapimus ar kažkam pasirodžiusias svarbias užuominas, kurios gali būt visiškai paaiškinamos. 41 Years Since Paul McCartney Declared "Not Dead"
Skwisgaar neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2013-01-03, 16:56  #4
Jevgenij.K
Senas vilkas
Jevgenij.K Avataras
Dalyvis nuo: 2008 Sep
Gyvena: Vilnius
Forume: 1 sav., 0 d. ir 11:23:30 val.
Galia: 10 Jevgenij.K yra ties kelių sankryža

Cia su daug kuo taip buvo. O istikruju nieko nebuvo. Tik raso visokie spuogiai zurnalistai beleka.
Sena 2013-01-03, 18:08  #5
Justas242
Pastovus dalyvis
Justas242 Avataras
Dalyvis nuo: 2010 Aug
Forume: 1 mėn., 2 sav., 5 d. ir 2:11:38 val.
Galia: 9 Justas242 yra ties kelių sankryža

Jo, Paul'as mires, Kurtas Cobainas ir Jimas Morrisonas dar gyvi,Slash'as nėščias, O Jėzus dirba prie savo naujo solinio albumo.. Mažiau tikėk tuo ką internetę randi.
Sena 2013-01-03, 18:27  #6
TNTguy
Dažnas dalyvis
TNTguy Avataras
Dalyvis nuo: 2011 Jun
Gyvena: Svėdasai
Amžius: 23
Forume: 5 d. ir 3:36:09 val.
Blogo Įrašai: 3
Galia: 8 TNTguy yra ties kelių sankryža

juk ir plastinių operacijų daug padaroma šiais laikais, gal ir Paul norėjo savo "voldemortiška" nosį pasigražint, ir ausis atitvėre ten normaliai, o akys, tai pilnai gali būti lešiai, ar šiaip nuo šviesos kitaip pasirodė, be to ir akių spalva kinta su laiku kažkiek kiek žinau.
TNTguy neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2013-01-03, 18:38  #7
Skroblas
Guest
Skroblas Avataras
Forume: -

Na jo, bet pastebėjo žmonės tą pačią dieną. 1966 metai. Paul įėjo į studiją, o tipo išėjo jau pasikeitęs. Plius jo akys buvo rudos, o dabar žalios, o nosis prieš tai buvo normali, o dabar pasikėlus.

------------- Pranešimas papildytas 2013-01-03, 19:39 -------------

Ta diena yra 1966 metų lapkričio devintoji.
  Į Viršų
Sena 2013-01-03, 20:02  #8
hellion
terminator
hellion Avataras
Dalyvis nuo: 2007 Aug
Gyvena: Rūpintojėlių Lietuva
Forume: 1 mėn., 0 sav., 3 d. ir 8:17:04 val.
Galia: 15 hellion yra ties kelių sankryža

kokiu tik legendu neprikursi vardan populiarumo... rusijoj pries keleta metu gyveno tokis spiegiantis zmogus-amfibija, ganetinai lietuvisku vardu... dabar tik zmogus liko is jo ir spiegimas jo netikras... bet vardas liko

Socialinės Žymos

Panašios Temos
Tema Temos autorius Skyrius Atsakymų Paskutinis pranešimas
Amy Winehouse found dead leygan Diskusijos (bendro pobūdžio) 4 2011-07-23 23:37
Les Paul MrSelmis Muzikos Instrumentai ir jų Dalys 0 2011-07-22 13:03
Gibson Les paul standar , Gibson les paul studio lancerus Gitaros, stiprintuvai, kolonėlės, kubai, efektai, procesoriai, pedalai, laidai ir kt. 5 2011-04-26 00:00
Les Paul kooze Gitaros, stiprintuvai, kolonėlės, kubai, efektai, procesoriai, pedalai, laidai ir kt. 4 2009-07-01 12:39
Les paul 100 Emolis Gitaros, stiprintuvai, kolonėlės, kubai, efektai, procesoriai, pedalai, laidai ir kt. 16 2009-02-26 19:53

Žymekliai
albumas, albumo, albumų, bitlai, bosistas, būtų, com, dabar, dainas, death, esu, grupės, grupę, http, john, klipus, klipų, kūrėjų, labiau, lapkričio, les, paul, porą, renginiuose, sveiki, the, the beatles, viskas, www, you, youtube, yra
colspan="2"Temos įrankiai
colspan="2"

Rašymo Taisyklės
Naujų temų skelbti Negalite
Atsakymų rašyti Negalite
Prisegti bylų Negalite
Taisyti savo žinučių Negalite

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Išjungtas

Peršokti į

Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 13:31.

Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!