Atsakyti
Vartojimo paskola
Rodyti spausdinimo versijąIšsiųsti el. paštu šį psl.Temos įrankiai
Sena 2018-11-18, 20:00  #1
direct approach
Naujokas
direct approach Avataras
Dalyvis nuo: 2018 Oct
Amžius: 27
Forume: -
Galia: 0 direct approach yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Vartojimo paskola

Sveiki. Situacija tokia, kad esu nusižiūrėjęs per skelbiu.lt bosą (Fender American Standart Jaguar) ir dar noriu papildomai pasiimti keletą efektų. Esmė ta, kad santaupų neturiu, ir jeigu laukčiau kol sukaupsiu reikiamą sumą, tai praeis metai arba du, ir dar mano norimas bosas jau bus tikrai parduotas. Galvoju imti paskolą, nes nesinori tiek laiko laukt, kai galiu turėti norimą daiktą iškart. Darbą turiu normalų, tai tuos kelis šimtus per mėnesį manau nebus problemų sumokėti. Gal kas žinot ar esat girdėję, kur galima gaut padorias palūkanas paskolai imti?
direct approach neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2018-11-29, 19:17  #2
ponfucijus
Naujokas
ponfucijus Avataras
Dalyvis nuo: 2010 Sep
Amžius: 27
Forume: 10:28:20 val.
Galia: 0 ponfucijus yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Vartojimo paskola

O kiek žadi imti? Jeigu porą tūkstančių, tai gali imt iš paskoliuko https://www.paskoliukas.lt/viskas-ap...kiai-kreditai/. Ten 2k eur paskola kainuotų 3.2K eur 2 metams arba 156eur/mėn. Gaunant kad ir minimalų atlyginimą, laisvai galima susimokėt tokią sumą. Šiaip vistiek nerekomenduočiau imti to kredito o geriau pasitaupyt, bet būna situacija, kai daikto labai norisi arba jo reikia ir du metus tikrai nesinori laukti, tada belieka arba pasiskolint iš giminių arba imti kreditą
ponfucijus neprisijungęs   Į Viršų
Sena 2018-11-29, 22:26  #3
smidras
Naujokas
smidras Avataras
Dalyvis nuo: 2018 Sep
Amžius: 19
Forume: -
Galia: 0 smidras yra ties kelių sankryža
Pagrindinis Re: Vartojimo paskola

Pats esu ėmęs sintezatorių lizingu be pabrangimo, tai tikrai esu patenkintas. Daikto reikėjo man iškart, o ne po kokių metų, darbą irgi turiu normalų, tad 150 eurų per mėnesį galiu laisvai sumokėt. Aišku jeigu perki naudotą daiktą per skelbimus, tai lizingo nepaimsi, na tai belieka vartojimo paskola. Ją irgi gan lengvai turėtum gaut, aišku jeigu neturi kokių neįvykdytų finansinių įsipareigojimų. Jeigu išvis nesi ėmęs jokių kreditų, tai manau iš čia https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola gali laisvai tikėtis pasiskolint už 8-10%. Palūkanų procentus prieš skolindamasis nussitatyti pats, čia dar vienas P2P platformų pliusas.
smidras neprisijungęs   Į Viršų
Atsakyti

Socialinės Žymos

Žymekliai
american, bosas, bus, dart, efektų, esat, esi, esu, fender, galima, galvoju, kelis, laiko, mano, nebus, noriu, parduo, paskola, problemų, san, skelbiu, standart, sveiki, tiek, turėti, vartojimo, žinot
colspan="2"Temos įrankiai
colspan="2"

Rašymo Taisyklės
Naujų temų skelbti Negalite
Atsakymų rašyti Negalite
Prisegti bylų Negalite
Taisyti savo žinučių Negalite

BB kodas yra Įjungtas
Šypsenėlės Įjungtas
[IMG] kodas Įjungtas
HTML kodas Išjungtas

Peršokti į

Aplankykite mus mūsų Facebook ir Twitter puslapiuose.
Laikas rodomas GMT +2. Dabartinis laikas yra 05:30.

Reklama šioje svetainėje
Svetainę administruoja UAB "MakroSprendimai"
© Muzikantams.com 2007-2012, Visos teisės saugomos!